Nejhorší nájezd v historii NHL? Marchand se stal terčem vtípků

Foto: nhl.cz

Boston ztratil ve Philadelphii třígólový náskok a podlehl 5:6 po nájezdech. V dovednostní disciplíně vyšel střelecky naprázdno. Razítko na jeho nájezdovou mizérii dal Brad Marchand, jenž ukázal něco, co se jen tak nevidí. Zkušený útočník pobavil hokejový svět a stal se terčem vtípků.

Aplikace Tipsport extraligy

V úvodních čtyřech sériích kralovali gólmani, na startu páté pak dostal Flyers do vedení Travis Konecny a pokud chtěli ještě Bruins pomýšlet na vítězství, Brad Marchand musel proměnit.

Kanadský útočník s číslem 63 na zádech se rozjel a pak to přišlo. Na středovém kruhu jen lehce šťouchl do připraveného kotouče a pokračoval bez něj směrem k soupeřově brance.

V hledišti to jen zahučelo. Zmatení byli i rozhodčí, kteří se sjeli k poradě, ale po chvilce nájezd vyhodnotili jako neúspěšný. Philadelphia mohla slavit fantastický obrat z 2:5 na 6:5.

„Vím, že když se dotknete kotouče, tak je to bráno jako zakončení. Snažil jsem se rychle rozjet a prostě jsem puk skoro minul. Byla to nešťastná situace," smutnil smolař střetnutí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz