Turek, Hanzal či Modrý otevírali největší evropskou prodejnu Bauer

Foto: Ján Honza

23. června 2016, 15:20

Ladislav Lhota

Největší prodejna v Evropě nabízející hokejovou výzbroj a výstroj značky Bauer je od středy 22. června oficiálně otevřená v Českých Budějovicích. Slavnostního zahájení se vedle zástupců firmy zúčastnili rovněž Jaroslav Pouzar, Roman Turek, Martin Hanzal, Jiří Novotný, Jaroslav Modrý a další známí hráči současnosti i minulosti. Zástupci klubu ČEZ Motor převzali při té příležitosti od firmy Bauer šek na částku 315 tisíc korun, která se rozdělí mezi jihočeské kluby na podporu mládeže. Šek na 20 tisíc převzal i Martin Hanzal pro svůj letní mládežnický kemp.

Budějovická prodejna Bauer má strategickou polohu. Nachází se v přízemí rozlehlé administrativní budovy v těsném sousedství Budvar arény, kde sídlí prvoligový ČEZ Motor. „Prodejna už tady fungovala delší dobu a dá se říct, že byla nejlepší v republice. Byla však limitovaná prostorem. Potom se naskytla možnost rozšíření, kterou jsme využili a vznikla největší prodejna této značky v Evropě. Takovou nemají ani ve Skandinávii,“ říká Vít Válka, marketingový manažer akciové společnosti All Sports, výhradního distributora pro značku Bauer v Čechách a na Slovensku.

Jihočeši svojí rozlohou nyní vévodí osmičlenné skupině Bauer Hockey Shop na českém územi a dalším čtyřem prodejnám na Slovensku. Vedle nich existuje ještě dalších dvanáct českých a deset slovenských prodejců, kteří nabízejí pouze zboží Bauer. „V Českých Budějovicích najdete hokejové potřeby pro všechny kategorie hráčů. Vybere si každý. Navíc je tady tuzemský unikát – speciální střelnice, kde je možné vyzkoušet všechny druhy hokejek. Určitě si nekoupíte zajíce v pytli,“ vysvětluje Válka.

"Takovou prodejnu nemají ani ve Skandinávii."

Společnost All Sports při příležitosti otevření obří prodejny nabízí rodičům hokejových žáků slevu 25 procent při prvním nákupu. Navíc přichází s podporou mládežnického hokeje v Jihočeském kraji. Prostřednictvím budějovického Motoru, který letos uzavřel tříletou smlouvu na odběr zboží od značky Bauer, rozdělí mezi regionální kluby zabývající se výchovou budoucích hokejistů bartrové plnění v celkové výši 315 tisíc korun. Do každého oddílu tak připutuje výzbroj v hodnotě 20 tisíc bez DPH.

Podporu pro mládež dostanou vedle jihočeské metropole (Motor a Českobudějovičtí lvi) také v Táboře, Jindřichově Hradci (KLH Vajgar a HC Střelci), Veselí nad Lužnicí, Strakonicích, Milevsku, Soběslavi, Českém Krumlově, Písku a Vimperku. „Naše představa je taková, že navážeme s mládežníky v tomto regionu dlouhodobou spolupráci, která se bude soustřeďovat do prodejny Bauer – stane se z ní centrum hokejové výzbroje a výstroje pro Jihočeský kraj,“ doplňuje Vít Válka.

Hanzal převzal šek na 20 tisíc, použije ho na letní mládežnický kemp

Vstřícný přístup u společnosti All Sports našel také reprezentační útočník a odchovanec budějovického hokeje Martin Hanzal, jenž v zámořské NHL hraje s výbavou od firmy Bauer. Při slavnostním otevření prodejny obdržel šek na bartrové plnění ve výši 20 tisíc korun, které použije pro letní kemp určený žákovským kategoriím. Zaštiťuje ho svým jménem i osobní účastí.

„Začínáme v sobotu 16. července na druhé ploše Budvar arény. Kluky rozdělíme na mladší a starší. Dvě hodiny denně, celkem šest dní, budou trénovat na ledě, dvě hodiny na suchu. Trenérsky zajišťuje akci můj brácha Jirka s Lukášem Chaloupkou. Půjdu na led také a věřím, že přijde i Venca Prospal a bratři Michálkové, aby to mělo co největší přínos pro začínající hráče. Moc mě těší, že jim můžeme poskytnout zboží značky Bauer. Domluva o spolupráci byla úplně super,“ chválí Martin Hanzal.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz